3KA Studio Mimarlık / Architects

2009 yılında başlayıp şahsi yürüttüğümüz 3D görselleştirme ve animasyon, proje, mobilya ve iç mimarlık faaliyetlerimizi 2013 yılı itibariyle 3KA STUDIO & İÇ MİMARLIK adı altında birleştirdik. Tasarım, malzeme, uygulama, mobilya ve iç mekan alanındaki uzmanlığımızı “güzel iş iyi kalite” prensibiyle yürütmekteyiz. Genç, dinamik, yenilikçi ruhumuzla alanında hızlı, kaliteli, özgün, teknik ve görsel anlamda kusursuz ürünler ortaya koyarak müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde çözümler sunmayı amaç edindik.
Regaip YILMAZ

Regaip YILMAZ

Tasarımcı

2007 yılında Almanya’daki eğitimini tamamladı. Türkiye’ye dönüş yapıp yarım kalan lisans eğitimini 2011 yılında Gazi Üniversitesi’nden mezun olarak bitirdi. Aynı yıl mimarlık ve inşaat alanlarında sayılı firmalarda görev aldı.Yurt iç ve kamu alanlarındaki projelerin tasarımından uygulama alanına kadar görev aldı ve teslim etti.

Cemal YILMAZ

Cemal YILMAZ

Tasarımcı

2010 yılında Gazi Üniversitesi’nden mezun oldu. Gazi Üniversitesi,Ağaçişleri Endüstri Mühendisliği’nde yüksek lisansına devam etmektedir. Lisans yıllarında başladığı iç mimarlık hayatına mezun oluncada hızla devam etti. Yurt içi ve yurt dışı birçok projede görev aldı ve bulundu.Lansmanları yapılmış birçok projenin projelendirme ve sunumunda görev aldı.